25 Січня, 2024 р., 16:30
Опаряк Сергій Іванович капітан поліції.
26 Грудня, 2022 р., 14:29
Могилів-Подільське районе управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області інформує про необхідність проведення повторної ідентифікації обєктів підвищеної небезпеки, у  звязку з внесенням змін до Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки» та набрання чинності постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року №1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки».
14 Лютого, 2022 р., 14:06
Відповідно до розпорядження Яришівського сільського голови №25-ОД від 11.02.2022 року "Про скликання чергової  сімнадцятої сесії Яришівської сільської ради VIII скликання"  24.02.2022 року о 10.00 год в приміщенні Яришівської сільської ради відбудеться чергова сімнадцята сесія Яришівської сільської ради VIII скликання.
04 Лютого, 2022 р., 10:01
Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та  рішення 15 сесії 8 скликання Яришівської сільської ради № 844-15/2021 «Про місцевий бюджет Яришівської сільської територіальної громади на 2022 рік», фінансовий відділ Яришівської сільської ради оголосив конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів спеціального фонду Яришівського сільського бюджету на депозитних рахунках у банках.
03 Лютого, 2022 р., 15:14
03.02.2022 року Яришівський сільський голова Олександр Кухарчук відвідав Северинівську ТГ, де відбулося вручення службових автомобілів від Національної поліції, які надала держава для області.