Дата: 01.02.2021 11:28
Кількість переглядів: 2073

Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба та прапора) Яришівської сільської територіальної громади

Яришівська сільська рада оголошує конкурс на створення офіційної символіки  Яришівської сільської територіальної громади.

Метою конкурсу є визначення найкращих науково обґрунтованих засад і варіантів художніх вирішень герба та прапора Яришівської сільської територіальної громади для його остаточного затвердження сільською радою.

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 01.02.2021 р. по 19.02.2021 р.;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та визначення переможця  – з 19.02.2021 р.  по 26.02.2021 р.;

3 етап – затвердження   рішенням  сесії Яришівської сільської ради офіційної символіки.

Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини сіл Яришівської сільської територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Яришівську сільську територіальну громаду як культурний, історичний та мальовничий куточок  Вінничини.

Переможець у конкурсі на кращий ескіз герба і прапора територіальної громади одержує грошову винагороду в сумі 600 (шістсот) гривень. У разі, якщо переможцями на кращий ескіз герба і прапора є різні особи, сума винагороди ділиться навпіл.

Конкурсні роботи подаються або надсилаються поштою за адресою: вул. Головна, буд. 19, с. Яришів, Могилів-Подільський район, Вінницька область, 24024.

Конкурсні роботи, що подаються в електронному вигляді, надсилаються на електронну скриньку alonaraku80@gmail.com, з поміткою у назві теми листа «Герб , прапор територіальної громади»