Яришівська громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Перелік захисних споруд цивільного захисту Яришівської ТГ, які можливо використовувати для укриття населення

Захисні споруди, які перебувають у державній власності:

Назва суб’єкта господарювання

(балансоутримувача, власника), на території якого знаходиться ЗСЦЗ

Адреса розташування ЗСЦЗ
1. ДП "Юрковецький спиртовий завод" буд. 259, вул. Миру, с. Юрківці, Могилів-Подільський р-н., Вінницька обл.
2. Будинок культури с. Козлів буд. 13, вул. Незалежності, с. Козлів, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
3. Яришівська сільська рада буд. 19/1, вул. Головна, с. Яришів, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
4. ФАП с. Слобода-Яришівська буд. 120, вул. М. Руденко, с. Слобода-Яришівська, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
5. Яришівський психоневрологічний будинок-інтернат буд. 1, вул. Танащишена, с. Яришів, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
6. Юрковецький ЗДО буд. 8, вул. Першотравнева, с. Юрківці, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
7. Юрковецький ліцей буд. 137, вул. Миру, с. Юрківці, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
8.

Юрковецький ліцей (корп.2)

буд. 137, вул. Миру, с. Юрківці, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
9. Хоньковецький ліцей ( №1) буд. 1, вул. Першого Травня, с. Хоньківці, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
10. Хоньковецький ліцей (№2) буд. 1, вул. Першого Травня, с. Хоньківці, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
11. Липчанський ЗДО буд. 53, вул. Михайлюка, с. Липчани, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
12. Липчанська гімназія буд. 71, вул. Михайлюка, с. Липчани, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
13. Козлівський ЗДО буд. 1, вул. Перемоги, с. Козлів, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
14. Лядівська гімназія буд. 15, вул. Перемоги, с. Козлів, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.
15. Яришівський будинок культури буд. 15, вул. Ватутіна, с. Лядова, Могилів-Подільський район, Вінницька обл.