Яришівська громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень чергової 15 сесії VIII скликання 23.12.2021 року

Назва

1

Про затвердження структури та чисельності апарату Яришівської сільської ради та її виконавчих органів на 2022 рік

2

Про створення комунального некомерційного підприємства «Територіальний центр соціальногообслуговування (надання соціальних послуг)»Яришівської сільської ради Могилів - Подільського району Вінницької області

3

Про затвердження комплексної  Програми відділу соціального захисту населення Яришівської сільської ради на 2022 -2025 роки, Прорама

4

Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку з числа випускників закладів загальної середньої освіти Яришівської сільської ради  на 2022 – 2024 роки

5

Про затвердження програми розвитку культури Яришівської  сільської ради на 2022-2024 роки, Програма

6

Про затвердження сільської цільової програми фінансової підтримки військової частини 2193(24 прикордонному загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова) в питанні забезпечення протидії протиправній діяльності на державному кордоні на 2022 рік , Програма

7

Про затвердження Програми фінансового забезпечення представницьких витрат та інших видатків, пов’язаних із діяльністю Яришівської сільської ради на 2022 рік, Програма

8

Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Яришівської сільської територіальної громади на 2022-2025 роки, Програма

9

Про затвердження Програма соціально-економічного розвитку Яришівської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки, Програма

10

Про подання запиту щодо виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2022 році

11

Про місцевий бюджет Яришівської сільської територіальної громади на 2022 рік. Дод.1, 2,3,4,5​​​​​​

12

Про затвердження Положення про використання службового легкового автомобіля Яришівської сільської ради та Порядку утримання, використання, технічного обслуговування і ремонту службового автомобільного транспорту Яришівської сільської ради  Могилів-Подільського району Вінницької області. 

13 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Костенюк Григорій Васильович для індивідуального садівництва. 
14

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Геннадій Миколайович для індивідуального садівництва. 

15

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Устяник Наталія Вікторівна для індивідуального садівництва. 

16

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврильцев Богдан Анатолійович для ведення особистого селянського господарства

17

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Голіков Євгеній Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

18

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гулич Лідія Василівна для ведення особистого селянського господарства.

19

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Діденко Олександр Павлович для ведення особистого селянського господарства.

20

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Діденко Сергій Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

21

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дубіняк Микола Федорович для ведення особистого селянського господарства.

22

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кострицький Леонтій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

23

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кохан Юлія Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

24

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Насіковська Валентина Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

25

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердечнюк Володимир Юстинович для ведення особистого селянського господарства.

26

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Алєксєєнко Сергій Вячеславович для ведення особистого селянського господарства.

27

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Котляр Любов Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

28

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердюк Анатолій Віталійович для ведення особистого селянського господарства.

29

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ткач Лариса Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

30

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабій Іван Іванович для ведення особистого селянського господарства.

31

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабій Світлана Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

32

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Федір Мефодійович для ведення особистого селянського господарства.

33

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марків Сергій Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

34

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мойсей Людмила Федорівна для ведення особистого селянського господарства.

35

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Недзельський Валерій Данилович для ведення особистого селянського господарства.

36

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Нідзельська Марія Антонівна  для ведення особистого селянського господарства.

37

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Тетяна Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

38

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стецюк Василь Степанович для ведення особистого селянського господарства.

39

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ткачук Володимир Іонович для ведення особистого селянського господарства.

40

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Василюк Володимир Степанович для ведення особистого селянського господарства.

41

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вигуляр Галина Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.

42

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Житар Анна Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

43

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Загородний Олексій Григорович для ведення особистого селянського господарства.

44

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заяць Анатолій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

45

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Коваленко Сергій Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

46

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ковальчук Тетяна Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

47

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кравченко Михайло Іванович для ведення особистого селянського господарства.

48

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Мовчанюк Володимир Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

49

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Носійчук Максим Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

50

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Пілюгіна Інна Анатоліївна  для ведення особистого селянського господарства.

51

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Дар’я Андріївна для ведення особистого селянського господарства.

52

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рудик Віктор Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

53

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Свиноріз Олексій Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

54

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Свиноріз Тамара Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

55

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердечнюк Лідія Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

56

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Яцюк Анатолій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

57

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Блащишен Вадим Ярославович для ведення особистого селянського господарства.

58

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гоменюк Оксана Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

59

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Колесник Раїса Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

60

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Криворука Володимир Іванович для ведення особистого селянського господарства.

61

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Носійчук Поліна Олександрівна для ведення особистого селянського господарства.

62

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Овчарук Світлана Вячеславівна для ведення особистого селянського господарства.

63

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Перевозняк Інна Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

64

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердюк Ірина Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

65

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шибітов Руслан Віталійович для ведення особистого селянського господарства.

66

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Апостол Галина Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

67

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ярмолюк Богдана Вікторівна для ведення особистого селянського господарства

68

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Апостол Юрій Григорович для ведення особистого селянського господарства.

69

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Босак Марія Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

70

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Колесник Марина Дмитрівна для ведення особистого селянського господарства.

71

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Савчук Ігор Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

72

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Савчук Олександр Валентинович для ведення особистого селянського господарства.

73

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Криворука Андрій Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

74

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Березнюк Олена Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

75

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бортнік Оксана Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

76

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Братюк Іван Іванович для ведення особистого селянського господарства.

77

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ганжалава Валентина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

78

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ганжалава Іванна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

79

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Григоришена Галина Федорівна для ведення особистого селянського господарства.

80

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дягілєв Юрій Петрович для ведення особистого селянського господарства.

81

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кирик Валентина Леонідівна для ведення особистого селянського господарства.

82

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Ковальчук Валентина Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

83

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Косогоров Руслан Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

84

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитюк Лариса Леонідівна для ведення особистого селянського господарства.

85

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мурга Ганна Терентіївна для ведення особистого селянського господарства.

86

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павлік Олександр Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

87

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Поліщук Ганна Лукашівна для ведення особистого селянського господарства.

88

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Почапинська Любов Тихонівна для ведення особистого селянського господарства.

89

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Рак Микола Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

90

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Турчак Микола Іванович для ведення особистого селянського господарства.

91

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Форкун Анатолій Васильович для ведення особистого селянського господарства.

92

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Цимбалюк Ольга Андріївна для ведення особистого селянського господарства.

93

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Черпітяк Анатолій Петрович для ведення особистого селянського господарства.

94

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Шимко Світлана Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

95

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Вусатий Олександр Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.

96

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Закусова Людмила Василівна для ведення особистого селянського господарства.

97

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Луценко Наталія Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.

98

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Майборода Валерій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

99

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Михайлецький Вячеслав Григорович для ведення особистого селянського господарства.

100

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Павлік Олександр Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

101

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сваричевський Богдан Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

102

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Скоряк Лариса Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

103

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Солодчук Леся Віталіївна для ведення особистого селянського господарства.

104

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хухлей Надія Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

105

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Червоняк Таїса Мячеславівна для ведення особистого селянського господарства.

106

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швець Роман Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

107

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Головатюк Тетяна Олександрівна для індивідуального садівництва.

108

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Іосифович Валентина Іванівна для індивідуального садівництва.

109 Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Костенюк Василь Григорович для індивідуального садівництва.
110

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Лудан Віктор Миколайович для індивідуального садівництва.

111

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Лудан Лариса Петрівна для індивідуального садівництва.

112

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Новіцький Юрій Вячеславович для індивідуального садівництва.

113

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Павлик Тетяна Валентинівна  для індивідуального садівництва.

114

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Павлік Олександр Володимирович для індивідуального садівництва.

115

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Шинькович Віктор Іванович для індивідуального садівництва.

116

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вовчук Олександр Олексійович для ведення особистого селянського господарства.

117

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Вознюк Вікторія Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.

118

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврись Віктор Васильович для ведення особистого селянського господарства.

119

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончарук Катерина Геннадіївна для ведення особистого селянського господарства.

120

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Джур Микола Іванович для ведення особистого селянського господарства.

121

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дубіняк Віра Леонтіївна для ведення особистого селянського господарства.

122

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дубіцький Руслан Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

123

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кадельчук Володимир Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

124

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Катеренчук Ольга Олексіївна для ведення особистого селянського господарства.

125

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Крисюк Вікторія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

126

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Кузь Віктор Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

127

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Микола Васильович для ведення особистого селянського господарства.

128

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Марія Юріївна для ведення особистого селянського господарства.

129

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Микола Васильович для ведення особистого селянського господарства.

130

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитюк Борис Петрович для ведення особистого селянського господарства.

131

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ониськіна Наталя Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

132

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Реутова Алла Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

133

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рирак Тетяна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

134

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Богуцький Станіслав Йосипович для ведення особистого селянського господарства.

135

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бужак Ксенія Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

136

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бужак Петро Васильович для ведення особистого селянського господарства.

137

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Войтова Галина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

138

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вудвуд Клавдія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

139

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончарук Олександр Васильович для ведення особистого селянського господарства.

140

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горан Дмитро Валерійович для ведення особистого селянського господарства.

141

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горанчук Катерина Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

142

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Карплюк Віталій Юрійович для ведення особистого селянського господарства.

143

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мариняк Євдокія Тимофіївна для ведення особистого селянського господарства.

144

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кирик Антоніна Віталіївна для ведення особистого селянського господарства.

145

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Комарчук Антоніна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

146

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Костецька Ніна Олександрівна для ведення особистого селянського господарства.

147

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Крокос Валентина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

148

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кухарчук Вадим Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

149

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Литвинюк Тетяна Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

150

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Валерія Валеріївна для ведення особистого селянського господарства.

151

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Валерій Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

152

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельський Руслан  Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

153

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Орліченко Вадим Валентинович для ведення особистого селянського господарства.

154

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пляцковський Дмитро Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

155

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Присяжнюк Олена Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

156

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Реутова Інна Василівна для ведення особистого селянського господарства.

157

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Самойлов Олександр Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

158

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Геннадій Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

159

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Ольга Лаврентіївна для ведення особистого селянського господарства.

160

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Солодчук Ігор Федорович для ведення особистого селянського господарства.

161

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Суходольська Тетяна Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.

162

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Тесля Галина Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

163

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ткачук Галина Антонівна для ведення особистого селянського господарства.

164

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хмеленко Ігор Васильович для ведення особистого селянського господарства.

165 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хмеленко Світлана Михайлівна для ведення особистого селянського господарства
166

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Храпалович Ольга Андріївна для ведення особистого селянського господарства.

167

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хухлей Неля Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

168

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шостаківська Олеся Юріївна для ведення особистого селянського господарства.

169

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яровик Леся Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

170

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яцько Інна Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

171 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яровик Світлана Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.
172

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яровик Марія Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

173 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яровик Андрій Олександрович для ведення особистого селянського господарства
174

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щербань Олена Анатоліївна  для ведення особистого селянського господарства.

175

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Щербань Валентина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

176

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шимко Олена Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

177 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Шимко Олександр Анатолійович для ведення особистого селянського господарства
178

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Чичуга Тетяна Нуріківна для ведення особистого селянського господарства.

179

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хмеленко Зінаїда Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

180

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Терлецький Григорій Григорович  для ведення особистого селянського господарства.

181

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Танань Олена Василівна  для ведення особистого селянського господарства.

182 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Танань Володимир Леонтійович для ведення особистого селянського господарства
183

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Столяр Ольга Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

184

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Столяр Олега Олеговича  для ведення особистого селянського господарства.

185

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Столяр Наталії Василівни для ведення особистого селянського господарства.

186

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Столяр Людмила Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

187

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стецюк Ніна Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

188

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стецюк Валентина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

189

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сваричевська Єлизавета Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

190

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Репінецька Ганна Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

191

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ратушняк Микола Валерійович для ведення особистого селянського господарства.

192

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ратушняк Валерій Валерійович для ведення особистого селянського господарства.

193

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Расенко Іван Іванович  для ведення особистого селянського господарства.

194

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Расенко Галина Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

195

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Віра Федорівна для ведення особистого селянського господарства.

196

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Андрій Григорович для ведення особистого селянського господарства.

197

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Анатолій Дмитрович для ведення особистого селянського господарства.

198

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Огороднік Лілія Петрівна  для ведення особистого селянського господарства.

199

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Огородник Настасія Костянтинівна для ведення особистого селянського господарства.

200

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність гр.Нідзельська Марина Володимирівнадля ведення особистого селянського господарства.

201

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельська Любов Федорівна для ведення особистого селянського господарства.

202

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Мельник Марія Юхимівна для ведення особистого селянського господарства.

203

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марецький Микола Іванович для ведення особистого селянського господарства.

204

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марецька Ольга Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

205

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марецька Марія Леонтіївна для ведення особистого селянського господарства.

206

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульчицький Олег Олегович  для ведення особистого селянського господарства.

207 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кульчицький Олег Володимирович для ведення особистого селянського господарства
208

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульчицький Богдан Олегович для ведення особистого селянського господарства.

209

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кульчицька Ольга Василівна для ведення особистого селянського господарства.

210

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Краснова Галина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

211

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Коньок Вікторія Вікторівна  для ведення особистого селянського господарства.

212

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Казимова Олена Василівна  для ведення особистого селянського господарства.

213

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Казимов Руслан Григорович для ведення особистого селянського господарства.

214

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Казимов Гошгар Бахадур – Огли для ведення особистого селянського господарства.

215

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Каземірський Олександр Станіславович для ведення особистого селянського господарства.

216

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заведія Сергій Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

217

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заведія Ольга Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

218

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заведія Наталія Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

219

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заведія Микола Петрович для ведення особистого селянського господарства.

220

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Заведія Володимир Петрович для ведення особистого селянського господарства.

221

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Заведія Валентина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

222

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заведія Зоя Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

223

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дідур Руслан Валерійович для ведення особистого селянського господарства.

224

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дідур Вікторія Валеріївна для ведення особистого селянського господарства.

225

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Григоришина Лідія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

226

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Григоришин Тарас Григорович для ведення особистого селянського господарства.

227

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горанчук Володимир Іванович для ведення особистого селянського господарства.

228 Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончарук Марія Василівна для ведення особистого селянського господарства
229

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончарук Володимир Володимирович  для ведення особистого селянського господарства.

230

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гірник Роман Степанович для ведення особистого селянського господарства.

231

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Василишена Олена Костянтинівна для ведення особистого селянського господарства.

232

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Олександр Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

233

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Наталія Валеріївна для ведення особистого селянського господарства.

234

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Михайло Васильович для ведення особистого селянського господарства.

235

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бурденюк Галина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

236

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Віталій Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

237

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Вадим Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

238

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Борденюк Віктор Петрович для ведення особистого селянського господарства.

239

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Анатолій Дмитрович для ведення особистого селянського господарства.

240

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Расенко Роман Васильович для ведення особистого селянського господарства.

241

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Білоус Анжела Василівна для ведення особистого селянського господарства.

242

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вітченко Марина Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

243

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Альчинська Валентина Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

244

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Григоришин Сергій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

245

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дімітрюк Тетяна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

246

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Князєва Тетяна Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

247

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Галина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

248

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитюк Світлана Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

249

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Норенкова Людмила Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

250

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Олексейчук Ганна Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

251 Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пипик Олег Володимирович для ведення особистого селянського господарства.
252

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стародуб Іван Юхимович для ведення особистого селянського господарства.

253

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Третьяк Людмила Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

254 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Химич Олександр Миколайович для ведення особистого селянського господарства.
255

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Кадельчук Володимир Володимирович для індивідуального садівництва.

256

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Лащинський Микола Остафійович для індивідуального садівництва.

257

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Томай Олександр Петрович для індивідуального садівництва.

258

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Черпітяк Микола Петрович для індивідуального садівництва.

259

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у  власність гр. Сваричевська Лілія Петрівна для індивідуального садівництва.

260

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр. Заведія Віталій Петрович для індивідуального садівництва.

261

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Данилюк Василь Васильович для індивідуального садівництва.

262

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Григорій Петрович для індивідуального садівництва.

263

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердечнюк Володимир Юстинович для індивідуального садівництва.

264

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Босак Віта Леонідівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

265 Різне
   
   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь