Яришівська громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень чергової 14 сесії VIII скликання 02.12.2021 року

Назва
1

Про затвердження внесених  змін до рішення 4 сесії сільської ради 8 скликання  від 21 грудня 2020 року № 62-4/2020 «Про місцевий бюджет Яришівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами)

2

Про  внесення  змін до рішення 4 сесії сільської ради 8 скликання  від 21 грудня 2020 року № 62-4/2020 «Про місцевий бюджет Яришівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами)

3.

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Яришівської сільської ради на 2022 рік

4

Про прийняття у комунальну власність Яришівської сільської ради шкільного автобуса

5

Про прийняття у комунальну власність Яришівської сільської ради твердопаливного котла

6

Про організацію харчування дітей пільгових категорій населення в освітніх закладах  Яришівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік

7.

Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій

8.

Про участь в конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»

9.

Про затвердження Положення про відділ у справах дітей,сім’ї та молоді Яришівської сільської ради

10

Про надання дозволу на розробку містобудівної  документації місцевого рівня проєкту «Детальний план території окремої земельної ділянки за межами населеного пункту с.Яришів Могилів-Подільського району Вінницької області для розміщення кладовища»

11 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (господарський двір) в оренду гр. Нетребіну Віталію Юрійовичу за межами населеного пункту с. Лядова  із земель сільськогосподарського призначення
12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок у постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг які розташовані за межами населеного пункту с.Жеребилівка Яришівської сільської ради Могилів – Подільського району Вінницької області
13 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Білова Марина Юріївна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства
14

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Гаврись Валентина Василівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

15

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Заведія Ніна Антонівна  для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

16 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Капацин Наталія Володимирівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)
17

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Лученко Петро Васильович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

18

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Марків Микола Віталійович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Мельник Надія Іванівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Пастущак Галина Олександрівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Росенко Валентина Миколаївна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Росенко Валерій Петрович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). 

23

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Рудий Анатолій Іванович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

24

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Рудь Олександр Григорович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

25

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Сваричевська Надія Василівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

26

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Склярук Галина Никифорівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

27

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ткаченко Ганна Антонівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

28

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Ястреблянський Степан Дмитрович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

29

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Яцюк Анатолій Іванович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

30

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Собко Анастасія Василівна.

31

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Івченко Любов Іванівна.

32

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр.Тесля Світлана Іванівна.

33

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Костенюк Григорій Васильович для індивідуального садівництва. 

34 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Геннадій Миколайович для індивідуального садівництва. 
35

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Устяник Наталія Вікторівна для індивідуального садівництва. 

36

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Щербань Ольга Савівна для індивідуального садівництва. 

37

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабій Іван Іванович для ведення особистого селянського господарства.

38

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабій Світлана Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

39

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Федір Мефодійович для ведення особистого селянського господарства.

40

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марків Сергій Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

41

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мойсей Людмила Федорівна для ведення особистого селянського господарства.

42 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Недзельський Валерій Данилович для ведення особистого селянського господарства.
43

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Нідзельська Марія Антонівна  для ведення особистого селянського господарства.

44

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Тетяна Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

45

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стецюк Василь Степанович для ведення особистого селянського господарства.

46

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ткачук Володимир Іонович для ведення особистого селянського господарства.

47

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Василюк Володимир Степанович для ведення особистого селянського господарства.

48

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вигуляр Галина Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.

49

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Житар Анна Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

50

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Загородний Олексій Григорович для ведення особистого селянського господарства.

51

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Заяць Анатолій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

52

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Коваленко Сергій Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

53 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ковальчук Тетяна Григорівна для ведення особистого селянського господарства.
54

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кравченко Михайло Іванович для ведення особистого селянського господарства.

55

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Мовчанюк Володимир Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

56

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Носійчук Максим Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

57

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Пілюгіна Інна Анатоліївна  для ведення особистого селянського господарства.

58

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Дар’я Андріївна для ведення особистого селянського господарства.

59

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рудик Віктор Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

60 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Свиноріз Олексій Михайлович для ведення особистого селянського господарства
61

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Свиноріз Тамара Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

62

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердечнюк Лідія Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

63

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Яцюк Анатолій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

64

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Блащишен Вадим Ярославович для ведення особистого селянського господарства.

65

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гоменюк Оксана Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

66

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Колесник Раїса Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

67

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Криворука Володимир Іванович для ведення особистого селянського господарства.

68

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Носійчук Поліна Олександрівна для ведення особистого селянського господарства.

69

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Овчарук Світлана Вячеславівна для ведення особистого селянського господарства.

70

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Перевозняк Інна Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

71

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сердюк Ірина Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

72

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шибітов Руслан Віталійович для ведення особистого селянського господарства.

73

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Березнюк Олена Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

74

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бортнік Оксана Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

75

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Братюк Іван Іванович для ведення особистого селянського господарства.

76

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ганжалава Валентина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

77

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ганжалава Іванна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

78

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Григоришена Галина Федорівна для ведення особистого селянського господарства.

79

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дягілєв Юрій Петрович для ведення особистого селянського господарства.

80

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кирик Валентина Леонідівна для ведення особистого селянського господарства.

81

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Ковальчук Валентина Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

82

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Косогоров Руслан Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

83

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитюк Лариса Леонідівна для ведення особистого селянського господарства.

84

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мурга Ганна Терентіївна для ведення особистого селянського господарства.

85

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павлік Олександр Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

86

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Поліщук Ганна Лукашівна для ведення особистого селянського господарства.

87

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Почапинська Любов Тихонівна для ведення особистого селянського господарства.

88

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Рак Микола Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

89

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Турчак Микола Іванович для ведення особистого селянського господарства.

90

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Форкун Анатолій Васильович для ведення особистого селянського господарства.

91

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Цимбалюк Ольга Андріївна для ведення особистого селянського господарства.

92

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Черпітяк Анатолій Петрович для ведення особистого селянського господарства.

93

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Шимко Світлана Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

94

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Вусатий Олександр Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.

95

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Закусова Людмила Василівна для ведення особистого селянського господарства.

96

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Луценко Наталія Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.

97

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Майборода Валерій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

98 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Михайлецький Вячеслав Григорович для ведення особистого селянського господарства
99 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Павлік Олександр Олександрович для ведення особистого селянського господарства
100

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сваричевський Богдан Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

101

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Скоряк Лариса Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

102

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Солодчук Леся Віталіївна для ведення особистого селянського господарства.

103

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хухлей Надія Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

104

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Червоняк Таїса Мячеславівна для ведення особистого селянського господарства.

105

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Швець Роман Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

106

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Головатюк Тетяна Олександрівна для індивідуального садівництва.

107

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Іосифович Валентина Іванівна для індивідуального садівництва.

108

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Костенюк Василь Григорович для індивідуального садівництва.

109

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Лудан Віктор Миколайович для індивідуального садівництва.

110

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Лудан Лариса Петрівна для індивідуального садівництва.

111 Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Новіцький Юрій Вячеславович для індивідуального садівництва
112

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Павлик Тетяна Валентинівна  для індивідуального садівництва.

113

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Павлік Олександр Володимирович для індивідуального садівництва.

114

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Шинькович Віктор Іванович для індивідуального садівництва.

115

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вовчук Олександр Олексійович для ведення особистого селянського господарства.

116 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Вознюк Вікторія Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.
117

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гаврись Віктор Васильович для ведення особистого селянського господарства.

118

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончарук Катерина Геннадіївна для ведення особистого селянського господарства.

119

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Джур Микола Іванович для ведення особистого селянського господарства.

120

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дубіняк Віра Леонтіївна для ведення особистого селянського господарства.

121

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дубіцький Руслан Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

122

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кадельчук Володимир Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

123

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Катеренчук Ольга Олексіївна для ведення особистого селянського господарства.

124

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Крисюк Вікторія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

125

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Кузь Віктор Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

126

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Микола Васильович для ведення особистого селянського господарства.

127

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Марія Юріївна для ведення особистого селянського господарства.

128

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Микола Васильович для ведення особистого селянського господарства.

129

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Микитюк Борис Петрович для ведення особистого селянського господарства.

130

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ониськіна Наталя Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

131

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Реутова Алла Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

132

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рирак Тетяна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

133

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Богуцький Станіслав Йосипович для ведення особистого селянського господарства.

134

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бужак Ксенія Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

135

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бужак Петро Васильович для ведення особистого селянського господарства.

136

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Войтова Галина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

137

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Вудвуд Клавдія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

138

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончарук Олександр Васильович для ведення особистого селянського господарства.

139

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горан Дмитро Валерійович для ведення особистого селянського господарства.

140

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горанчук Катерина Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

141

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Карплюк Віталій Юрійович для ведення особистого селянського господарства.

142

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мариняк Євдокія Тимофіївна для ведення особистого селянського господарства.

143

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кирик Антоніна Віталіївна для ведення особистого селянського господарства.

144

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Комарчук Антоніна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

145

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Костецька Ніна Олександрівна для ведення особистого селянського господарства.

146

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Крокос Валентина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

147

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кухарчук Вадим Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

148

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Литвинюк Тетяна Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

149

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Валерія Валеріївна для ведення особистого селянського господарства.

150

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Валерій Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

151

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельський Руслан  Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

152

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Орліченко Вадим Валентинович для ведення особистого селянського господарства.

153

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пляцковський Дмитро Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

154

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Присяжнюк Олена Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

155

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Реутова Інна Василівна для ведення особистого селянського господарства.

156

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Самойлов Олександр Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

157

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Геннадій Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

158

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Синиця Ольга Лаврентіївна для ведення особистого селянського господарства.

159

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Солодчук Ігор Федорович для ведення особистого селянського господарства.

160

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Суходольська Тетяна Сергіївна для ведення особистого селянського господарства.

161

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Тесля Галина Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

162

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ткачук Галина Антонівна для ведення особистого селянського господарства.

163

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хмеленко Ігор Васильович для ведення особистого селянського господарства.

164

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хмеленко Світлана Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

165

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Храпалович Ольга Андріївна для ведення особистого селянського господарства.

166

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хухлей Неля Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

167

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шостаківська Олеся Юріївна для ведення особистого селянського господарства.

168

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яровик Леся Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

169

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яцько Інна Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

170

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Кадельчук Володимир Володимирович для індивідуального садівництва.

171

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Лащинський Микола Остафійович для індивідуального садівництва.

172

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Томай Олександр Петрович для індивідуального садівництва.

173

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Черпітяк Микола Петрович для індивідуального садівництва.

174

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Босак Віта Леонідівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

175 Різне.
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь