Яришівська громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень чергової 13 сесії VIII скликання 13.10.2021 року

Назва проекту рішення
1

Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старостинські округи Яришівської  сільської територіальної громади

2

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Яришівській сільській територіальній громаді

3

Про організацію харчування дітей пільгових категорій населення в освітніх закладах  Яришівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік

4

Про взяття на баланс Яришівської сільської ради легкового автомобіля

5   Про внесення змін до Положення про цільовий фонд Яришівської сільської територіальної громади
6  Про  внесення  змін до рішення 4 сесії сільської ради 8 скликання  від 21 грудня 2020 року № 62-4/2020 «Про місцевий бюджет Яришівської сільської територіальної громади на 2021 рік» (зі змінами)
7  Про Прогноз бюджету Яришівської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки
8  Про затвердження Програми профілактики правопорушень у сфері забезпечення державної безпеки на території  Яришівської сільської територіальної громади на 2021-2025 роки
9

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування «Могилів-Подільське лісове господарство» для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг.

10

Про надання дозволу на передачу в оренду земельної ділянки (господарський двір) за межами с.Іракліївка із земель сільськогосподарського призначення терміном на 49 років ФГ «Велес Віта».

11

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (господарський двір) для передачі в оренду, за межами с.Жеребилівка  із земель сільськогосподарського  призначення ТОВ «МХП-Агрокряж».

12

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ПрАТ «Укргідроенерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій за рахунок земель водного фонду (землі запасу) на території села Бернашівка Яришівської сільської ради Могилів – Подільського району Вінницької області.

13 Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Будзинська Наталія Петрівна.
14

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Склярук Віктор Григорович

15

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Дідик Наталія Василівна  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Кушнір Василь Павлович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

17

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Мельник Олександр Борисович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

18

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Нідзельська Марія Антонівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Печак Надія Іванівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Темчишина Валентина Григорівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Радецька Ганна Данилівна

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Тимчак Віталій Васильович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

23

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Хухлей Людмила Андріївна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

24

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Івонич Ніна Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

25

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стецюк Віктор Федорович для ведення особистого селянського господарства.

26

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Тодораш Катерина Леонідівна для ведення особистого селянського господарства.

27

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Бондар Богдан Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

28

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ганжалава Наталія Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

29

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гримчак Денис Олегович для ведення особистого селянського господарства.

30

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Демид Людмила Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

31

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Демид Руслан Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

32

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кіріченко Руслан Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

33

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кузовлєв Володимир Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

34

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лапа Руслан Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

35

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марусяк Наталія Василівна для ведення особистого селянського господарства.

36 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мурга Ганна Терентіївна для ведення особистого селянського господарства.
37

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павлятенко Богдан Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

38 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Попков Євгеній Володимирович для ведення особистого селянського господарства.
39

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Слободянюк Олексій Григорович для ведення особистого селянського господарства.

40

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Коваль Ірина Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

41

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гнатюк Вікторія Віталіївна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

42

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Пшук Микола Олександрович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

43

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Тихун Петро Павлович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

44

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Андрійчук Богдана Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

45

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Білов Юрій Петрович для ведення особистого селянського господарства.

46

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Білоконь Микола Васильович для ведення особистого селянського господарства.

47

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бойко Ольга Валеріївна для ведення особистого селянського господарства.

48

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бортний Григорій Якович для ведення особистого селянського господарства.

49

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Влащенко Марина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

50

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Довганчук Віталій Васильович для ведення особистого селянського господарства.

51

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Капацин Наталія Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

52

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кирик Владислав Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

53

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кухрівська Інна Василівна для ведення особистого селянського господарства.

54

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марків Микола Віталійович для ведення особистого селянського господарства.

55

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Маркова Ніна Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

56 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Віталій Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.
57

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Олена Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

58

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Миронюк Віталій Григорович для ведення особистого селянського господарства.

59

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Миронюк Юрій Григорович для ведення особистого селянського господарства.

60

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельський Володимир Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

61

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Павлін Олександр Кирилович для ведення особистого селянського господарства.

62

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Перевозняк Надія Яремівна для ведення особистого селянського господарства.

63

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Печак Аліна Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

64

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Печак Олена Павлівна для ведення особистого селянського господарства.

65

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рирак Андрій Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

66 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рожок Уляна Григорівна для ведення особистого селянського господарства.
67

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рудий Анатолій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

68

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рудь Наталія Романівна для ведення особистого селянського господарства.

69

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Савустьян Іван Іванович для ведення особистого селянського господарства.

70

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Склярук Галина Никифорівна для ведення особистого селянського господарства.

71

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Склярук Ольга Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

72

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Сольвар Наталія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

73

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Токар Наталія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

74

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чабан Оксана Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

75

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чмир Валентина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

76

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Якобчук Оксана Станіславівна для ведення особистого селянського господарства.

77

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Янович Катерина Вячеславівна для ведення особистого селянського господарства.

78

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Атаманенко Юлія Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

79

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Безвенюк Анатолій Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

80

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бернацька Раїса Олексіївна для ведення особистого селянського господарства.

81

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Брижак Лариса Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

82

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Віннічук Інна Владиславівна для ведення особистого селянського господарства.

83

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Власик Віта Василівна для ведення особистого селянського господарства.

84

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Войтенко Ігор Юрійович для ведення особистого селянського господарства

85

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Глушко Василь Іванович для ведення особистого селянського господарства.

86

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність гр.Гусенко Феодосія Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

87

Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гуцол Галина Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

88

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Данчук Михайло Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

89

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дзюбенко Володимир Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

90

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність гр.Дзюбенко Володимир Федорович для ведення особистого селянського господарства.

91

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дзюбенко Людмила Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства

92

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Діденко Сергій Васильович для ведення особистого селянського господарства.

93

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дмитрук Володимир Петрович для ведення особистого селянського господарства.

94

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дмитрук Микола Леонтійович для ведення особистого селянського господарства

95

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дмитрук Наталія Григорівнадля ведення особистого селянського господарства.

96

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дубіняк Олена Олександрівна для ведення особистого селянського господарства.

97

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зіньковська Ніна Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

98

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність гр. Капацин Марія Павлівна для ведення особистого селянського господарства.

99

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність гр. Капацин Сергій Олексійович для ведення особистого селянського господарства.

100

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кирик Анатолій Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

101

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Колесник Василь Олексійович для ведення особистого селянського господарства.

102

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Криворука Діана Ігорівна для ведення особистого селянського господарства.

103

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марусяк Олександр Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

104

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність гр.Матіящук Олександра Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

105

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Віталій Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

106

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність гр.Онисько Богдан Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.

107

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Онисько Юлія Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

108

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Осельська Лариса Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

109

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Просветової Валентини Степанівни для ведення особистого селянського господарства.

110

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Равло Сергій Степанович для ведення особистого селянського господарства.

111

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність гр.Ратушний Валентин Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

112

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність гр.Рибак Оксана Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

113

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність гр.Руда Ганна Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

114

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність гр.Сеник Таміла Семенівна для ведення особистого селянського господарства.

115

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Склярук Микола Васильович для ведення особистого селянського господарства.

116

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Слободянюк Альона Павлівна для ведення особистого селянського господарства.

117

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Соболевський Дмитро Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

118

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Старенька Таміла Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

119

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведенняземельної ділянки у власність гр.Сеник Таміла Семенівнадля ведення особистого селянського господарства.

120

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Стецюк Євгенія Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

121

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Токар Альона Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

122

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Старенька Ганна Афанасіївна для ведення особистого селянського господарства.

123

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рибак Оксана Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

124

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ющук Галина Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

125

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яцура Іван Євстафійович для ведення особистого селянського господарства.

126

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Насіковська Валентина Миколаївна  для ведення особистого селянського господарства.

127

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Насіковський Анатолій Броніславович для ведення особистого селянського господарства.

128

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Арнаут Галина Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

129

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Брижак Марія Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

130

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Брижак Степан Миколайович для ведення особистого селянського господарства.

131

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Іван Омельянович для ведення особистого селянського господарства.

132

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Буркот Ніна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

133

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гонта Наталія Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

134

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончар Ольга Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

135

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончар Олександр Васильович для ведення особистого селянського господарства.

136

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горанчук Віктор Дмитрович для ведення особистого селянського господарства.

137

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горанчук Людмила Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

138

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гордійчук Микола Євгенович для ведення особистого селянського господарства.

139

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гуз Руслана Валеріївна для ведення особистого селянського господарства.

140

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гуменюк Юрій Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

141

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гураль Анатолій Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

142

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дідур Вячеслав Дмитрович для ведення особистого селянського господарства.

143

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дудник Марія Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

144

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Іщук Олександр Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

145

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Коваль Надія Казимирівна для ведення особистого селянського господарства.

146

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мазуркевич Сергій Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.

147

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельська Діана Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

148

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельська Любов Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

149

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Побережна Олена Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

150

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Поліщук Галина Василівна для ведення особистого селянського господарства.

151

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Поліщук Ганна Василівна для ведення особистого селянського господарства.

152

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Попова Аліна Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

153

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рирак Галина Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

154

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рирак Олександр Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

155

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рогач Анжела Василівна для ведення особистого селянського господарства.

156

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рогач Ганна Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

157

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Руда Любов Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

158 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Савтюк Галина Володимирівна для ведення особистого селянського господарства
159 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Самойлова Тетяна Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.
160

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Скрипник Катерина Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства.

161

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Солодчук Олександр Федорович для ведення особистого селянського господарства.

162

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Суходольська Вікторія Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

163

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Суходольський Володимир Васильович для ведення особистого селянського господарства.

164

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хухлей Тимофій Іванович для ведення особистого селянського господарства.

165 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Черпітяк Микола Петрович для ведення особистого селянського господарства
166

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шимко Мирослава Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

167

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шимко Олег Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

168

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шлапак Ольга Дмитрівна для ведення особистого селянського господарства.

169

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Янович Ігор Іванович для ведення особистого селянського господарства.

170

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Янович Катерина Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

171

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яровик Олександр Васильович для ведення особистого селянського господарства.

172

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яровик Сергій Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

173

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Граб Людмила Іванівна для індивідуального садівництва.

174

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Кавун Галина Володимирівна для індивідуального садівництва.

175

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Кавун Микола Іванович для індивідуального садівництва.

176

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Костецька Ніна Олександрівна для індивідуального садівництва.

177

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Полійчук Микола Якович для індивідуального садівництва.

178

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Рудик Катерина Флорівна для індивідуального садівництва.

179

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Рудик Олександр Якович для індивідуального садівництва.

180

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Рудь Ілона Валентинівна для індивідуального садівництва.

181 Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Савіцька Лариса Миколаївна для індивідуального садівництва.
182

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Ткаченко Людмила Анатоліївна для індивідуального садівництва.

183

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Ткаченко Олеся Віталіївна для індивідуального садівництва.

184

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Хмеленко Ганна Іванівна для індивідуального садівництва.

185

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність гр.Цвелік Катерина Іванівна для індивідуального садівництва.

186

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність

гр.Цвелік Ксенія Іванівна для індивідуального садівництва.

187

Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки у власність

гр.Яцишен Михайло Григорович для індивідуального садівництва

188

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Хомін Сергій Олексійович для індивідуального садівництва.

189

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврильцева Юлія Василівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

190

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ковальчук Оксана Василівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

191 Про звернення депутатів Яришівської сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України .
192 Різне.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь