Яришівська громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Проекти рішень чергової 17 сесії 8 скликання 24.02. 2022 року

Назва
1

Про  затвердження звіту про виконання місцевого бюджету Яришівської сільської територіальної громади за 2021 рік. Дод. 1, дод. 2

2

Про внесення змін до рішення 15 сесії 8 скликання від 23 грудня 2021 року № 844-15/2021 «Про місцевий бюджет Яришівської сільської  територіальної громади на 2022 рік»

3

Про внесення змін до рішення 16 сесії 8 скликання від 23.12.2021 року № 836-15/2021 «Про затвердження комплексної  Програми відділу соціального захисту населення Яришівської сільської ради на 2022 -2025 роки»

4

Про затвердження територіальної програми забезпечення безпеки суспільства та профілактики злочинності на території Яришівської сільської територіальної громади Мотилів - Подільського району Вінницької області шляхом виправлення засуджених та запобігання вчинення ними повторних кримінальних правопорушень на 2022-2025 роки

5

Про затвердження вартості  харчування в закладах освіти Яришівської сільської ради на 2022 рік та надання пільг при оплаті вартості харчування  за рахунок коштів  місцевого бюджету 

6

Про затвердження Програми «Організація харчування в закладах освіти Яришівськоїсільської радина  2022-2024 роки» . Програма

7

Про затвердження Програми «Шкільний автобус» на  2022-2024 роки, Програма

8

Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Яришівської сільської територіальної громади на 2022-2024 року

9

Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства  «Яришівський ЦПМСД» на 2022 - 2024 роки

10 Про затвердження Програми використання коштів, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва на 2022-2024 роки., Програма
11

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування ПрАТ «Укргідроенерго» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій із земель комунальної власності (землі запасу), за межами населеного пункту села Липчани, Яришівської сільської ради, Могилів – Подільського району, Вінницької області.

12

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Яришівській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13

Про внесення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності до перелік у земельних ділянок право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах.

14

Про укладення договору управління спадковим майном (не переоформленими земельними частками (паями)) в с.Козлів. 

15

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр. Боднар Вячеслав Іванович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

16

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Гусенко Феодосія Іванівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

17

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Загайчук Сергій Олексійович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

18

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Крокос Іван Васильович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

19

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Почапинська Любов Тихонівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

20

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Рудь Наталія Володимирівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

21

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Черкас Олександр Іванович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

22

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Печак Надії Іванівни. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

23

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Сеник Ольга Іванівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

24

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Григорій Петрович для індивідуального садівництва.

25

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Будяк Дмитро Михайлович для індивідуального садівництва.

26

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ковальчук Оксана Василівна для індивідуального садівництва.

27

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Сердечнюк Володимир Юстинович для індивідуального садівництва.

28

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хмеленко Ганна Іванівна для індивідуального садівництва.

29

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кавун Галина Володимирівна для індивідуального садівництва.

30

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кавун Микола Іванович для індивідуального садівництва.

31

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Костецька Ніна Олександрівна для індивідуального садівництва.

32

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ткаченко Людмила Анатоліївна для індивідуального садівництва.

33

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ткаченко Олеся Віталіївна для індивідуального садівництва.

34

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельська Марія Антонівна  для ведення особистого селянського господарства.

35

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Андрійчук Богдана Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

36

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бабій Яна Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

37

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кліщук Валентина Аксентіївна для ведення особистого селянського господарства.

38

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лудан Наталя Юріївна для ведення особистого селянського господарства.

39

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Лученко Василь Андрійович для ведення особистого селянського господарства.

40

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лученко Галина Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

41

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Лученко Петро Васильович для ведення особистого селянського господарства.

42

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Олена Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

43

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Танасійчук Віктор Іванович для ведення особистого селянського господарства.

44

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Ткаченко Олеся Віталіївна для ведення особистого селянського господарства.

45

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Хлестов Анатолій Степанович  для ведення особистого селянського господарства.

46

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Бернацька Раїса Олексіївна для ведення особистого селянського господарства.

47

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Бойко Галина Дмитрівна для ведення особистого селянського господарства.

48

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Гуцол Галина Степанівна для ведення особистого селянського господарства.

49

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Діденко Олена Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

50

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Кирик Ольга Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

51

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Криворука Діана Ігорівна для ведення особистого селянського господарства.

52

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Кушнір Олена Сергіївна для ведення особистого селянського господарства

53

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Лукіянчук Віктор Васильович для ведення особистого селянського господарства.

54

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Ратушний Валентин Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

55

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр. Сіденко Дмитро Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

56

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  у власність гр.Соболевський Дмитро Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

57

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  гр.Солона Інна Василівна для ведення особистого селянського господарства.

58

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Горанчук Євдокія Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

59

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шимко Олексій Віталійович для ведення особистого селянського господарства.

60

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Чичуга Олександр Михайлович для ведення особистого селянського господарства.

61

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Цуркан Яна Вікторівна для ведення особистого селянського господарства.

62

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Супівська Оксана Валеріївна для ведення особистого селянського господарства.

63

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Супівський Руслан Олександрович для ведення особистого селянського господарства.

64 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рудь Олександр Васильович для ведення особистого селянського господарства
65

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Рудь Ольга Григорівна для ведення особистого селянського господарства.

66

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ратушняк Валентина Михайлівна для ведення особистого селянського господарства.

67

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Ратушняк Олена Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

68

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Расенко Ніна Василівна для ведення особистого селянського господарства.

69

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Огороднік Галина Ільївна для ведення особистого селянського господарства.

70

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельська Марія Станіславівна для ведення особистого селянського господарства.

71

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельська Ольга Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

72

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельський Богдан Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.

73

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Нідзельський Руслан Володимирович для ведення особистого селянського господарства.

74

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Валерій Вікторович для ведення особистого селянського господарства.

75

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Мельник Ольга Іванівна для ведення особистого селянського господарства.

76

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Марецький  Іван Сергійович для ведення особистого селянського господарства.

77

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Левандюк Наталя Анатоліївна для ведення особистого селянського господарства

78

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Дідур Лідія Петрівна для ведення особистого селянського господарства.

79

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончар Руслан Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.

80

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гоцуляк Володимир Іванович для ведення особистого селянського господарства.

81

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гімплюк Іван Іванович для ведення особистого селянського господарства.

82

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Бурденюк Володимир Анатолійович для ведення особистого селянського господарства.

83

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Шлапак Ольга Дмитрівна для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

84

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончарук Катерина Геннадіївна для ведення особистого селянського господарства.

85

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Василишена Діна Миколаївна для ведення особистого селянського господарства.

86

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Гончарук Олександр Васильович для ведення особистого селянського господарства

87

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Карплюк Віталій Юрійович для ведення особистого селянського господарства.

88

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Кирик Антоніна Віталіївна для ведення особистого селянського господарства.

89 Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Крокос Валентина Іванівна для ведення особистого селянського господарства
90

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Остапчук Аліса Олексіївна для ведення особистого селянського господарства.

91

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Танань Олександр Леонтійович для ведення особистого селянського господарства.

92

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Тимчак Ніна Яківна для ведення особистого селянського господарства.

93

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Яцько Інна Володимирівна для ведення особистого селянського господарства.

94

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність гр.Матрос Наталя Володимирівна для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

95

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Матрос Олексій Іванович для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

96

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Зайцева Ольга Борисівна для ведення особистого селянського господарства.

97 Різне.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь