Інформаційна зустріч обласної Ради

Дата: 19.02.2021 14:29

18.02.2021 року заступник сільського голови з питань економічного розвитку та діяльності

виконавчих органів влади Альона РАКУ та спеціаліст сільської ради взяли участь в

інформаційній зустрічі обласної Ради  для представників територіальних громад Могилів-Подільського району.

Цього року Вінницька обласна Рада, ухвалюючи бюджет на 2021 рік, наполягла на проведенні Конкурсу "Комфортні громади" та ухвалила рішення про виділення 20 млн. грн. на фінансування проєктів-переможців. Конкурс змінив формат, оновлені і його умови.

Представників територіальних громад проконсультували щодо умов проведення конкурсу, вимог до подавачів, правил заповнення аплікаційної форми тощо.

Передбачене фінансування

У конкурсі можуть брати участь  проєкти, розроблені та подані територіальними громадами та районними радами Вінницької області. Проєкти-переможці отримають до 350 тис. грн із фонду Конкурсу та мають передбачати власний внесок – не менше 50% від загального бюджету проєкту (з населенням до 10 тис. осіб власний внесок – не менше 30% від загального бюджету проєкту).

Наша громада планує взяти участь в Конкурсі та подати максимальну кількість проєктів.