Увага! Важлива інформація!

Дата: 26.02.2021 12:59

З 24 лютого 2021 року Вінницька область віднесена до зони «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної небезпеки.  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій від 18 лютого 2021 року №5, взявши до уваги Протокол № 2 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Могилів-Подільської районної державної адміністрації від 22.02.2021 року відбулося засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яришівської сільської ради. За результатами засідання вирішено заклади загальної середньої освіти перевести на дистанційну форму навчання  (крім 1-4 класів). Завантажити ПРОТОКОЛ засідання.