Дата: 19.03.2021 15:45
Кількість переглядів: 2095

19.03.2021 року відбулася позачергова 7 сесія 8 скликання Яришівської сільської ради, на якій були присутні голова Могилів-Подільської районної ради -  Іван Телеватюк , начальник відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної ради - Марія Якименко, начальник відділу стратегічного розвитку та економіки Могилів-Подільської райдержадміністрації - Сергій Шибінський, начальник загального відділу Могилів-Подільської районної ради - Юлія Уграк.

На сесії було затверджено Стратегію розвиту Яришівської територіальної громади до 2030 року, що є  головною програмою розвитку громади, яка визначає пріоритети та напрямки розвитку.

Також виділено кошти на співфінансування проектів, які будуть подані на конкурс дорожнього фонду (1 проект), обласного фонду "Комфортні громади" ( 2 проекти)  та на екологічний конкурс(1 проект), вирішено ряд земельних питань, внесено зміни до сільського бюджету, а саме збільшення бюджету за рахунок залишків субвенції з обласного бюджету, що дасть змогу придбати медичний автомобіль для Яришівського медичного центру.