Проведення місячника благоустрою

Дата: 02.04.2021 13:17

Відповідно до розпорядження Яришівського сільського голови від 26.03.2021 року № 62-ОД  з 01 квітня по 30 квітня 2021 року на території населених пунктів Яришівської сільської ради оголошено місячник із прибирання, благоустрою та поліпшення санітарного стану довкілля, а саме:

1. Провести  заходи щодо забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, очищення від сміття лісосмуг, берегів водойм і т. п.

2. Провести 16 квітня 2021 року у населених пунктів Яришівської сільської ради День довкілля з проведенням комплексу заходів, спрямованих на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ,  прибирання та приведення у належний санітарний стан територій парків, скверів, кладовищ, берегів водойм, узбіч доріг, територій підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності і підпорядкування, покращення санітарного стану об’єктів масового перебування і відпочинку населення, прибудинкових територій домогосподарств.