Про оприлюднення регуляторного акту

Дата: 20.05.2021 15:40

Запрошуємо до обговорення проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Яришівської  сільської  територіальної громади»

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту рішення Яришівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Яришівської сільської територіальної громади » та аналізу регуляторного впливу

1.Зміст проєкту:

Встановлення розмірів ставок місцевих податків і зборів із врахуванням вимог Податкового кодексу України. Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення сільської ради підготовлено на виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з урахуванням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта», зі змінами (Постанова Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1151).

2. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

2.1. поштова адреса: вул. Головна,19, с.Яришів, Могилів-Подільський р-н., Вінницька обл., 24024, фінансовий відділ Яришівської сільської ради, тел. 068-021-56-20.

2.2. електронна адреса: 44096273@ukr.net

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:

До обговорення запрошуються жителі Яришівської сільської територіальної громади, депутати сільської ради, члени виконавчого комітету, представники громадських організацій та представники господарюючих суб'єктів.

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 20 червня  2021 року.

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою: вул. Головна,19, с.Яришів, Могилів-Подільський р-н., Вінницька обл., 24024, тел. 068-021-56-20 або на електронну адресу: 44096273@ukr.net

19.05.2021 р.