ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЄКТІВ ДЛЯ РОЗРОБКИ ПЛАНУ ЗАХОДІВ З РЕАЛІЗАЦІЇ Стратегії розвитку Яришівської територіальної громади на період 2021-2023 роки

Дата: 28.05.2021 15:48

Стратегія – визначення майбутнього, до якого прагне громада! Її наявність допоможе досягнути успіху у реалізації будь-яких проєктів.

Потенційні донори, перш ніж надати фінансові ресурси для реалізації проєктів громади, мають упевнитися, що це відповідає пріоритетам розвитку території, визначеним стратегічним документом.

Громади, які мають стратегію – знають чого хочуть досягнути, які потрібні ресурси, що для цього потрібно робити, коли і якими силами.

Виконавчим комітетом Яришівської сільської ради розроблено Стратегію розвитку Яришівської територіальної громади на період до 2030 року (далі – Стратегія). Важливим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано та проаналізовано робочою групою з розробки Стратегії.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Яришівської територіальної громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідею(-ї) проєкту(-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Подати проєктну ідею можна у спрощеній процедурі заповнивши ФОРМУ ЗА ПОСИЛАННЯМ

Ідеї проєктів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проєкту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проєкту – не більше 3 років (2021-2023 рр)

3. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.

4. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 2,

Додаток 2.1 (чистий бланк для заповнення)).

5. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Яришівської територіальної громади (Додаток 1).

6. Збір проєктних ідей триває з 31.05.2021  до 13.06.2021 включно. Проєктна пропозиція має бути надіслана не пізніше 23:59 13.06.2021 року.

Проєктні пропозиції, які будуть надіслані пізніше встановленого строку чи не відповідатимуть встановленій формі, розглядатися не будуть.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: 04326879@ukr.net з поміткою «До Стратегії».

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до заступника Яришівського сільського голови -   Раку Альони , тел. 0989492366.

Приклад заповненої форми проєктної ідеї  Додаток 3.