Відпочинок дітей Яришівської ТГ на Чорному морі

Дата: 27.08.2021 10:38

24.08.2021 року, перед початком навчального року 16 дітей з Яришівської сільської територіальної громади Могилів-Подільського району отримали можливість відпочити та набратися сил в оздоровчому закладі ТОВ "Курортне об`єднання "Перлина Чорномор`я" смт. Сергіївка Одеської області.

З них 8 дітей позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячому будинку сімейного типу та прийомній сім`ї, 8 дітей з багатодітних родин.

Путівки придбані за рахунок коштів обласного бюджету в рамках виконання "Обласної цільової соціальної програми оздоровлення, відпочинку дітей, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2020-2024 роки".

На узбережжі Чорного моря діти мають чудову нагоду помилуватися морськими краєвидами, весело та з користю для здоров`я провести останні літні дні.