Встановлення “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Яришівської ТГ

Дата: 23.09.2021 10:06

В зв`язку з віднесенням усієї території України з 23 вересня 2021 року до зони «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами) та протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій від 21 вересня 2021 року № 35, враховуючи вимоги протокольного рішення засідання обласного Штабу  з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Вінницької області від 20 вересня 2021 року № 8 та відповідно до протоколу №17 позачергового засідання Вінницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.09.2021 року та протоколу №11 засідання Яришівської сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.09.2021 року прийнято рішення:

з 00 год 00 хвилин 23 вересня 2021 року встановити «ЖОВТИЙ» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та у відповідності до пункту 23 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами) застосовуються усі обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «ЖОВТОГО» рівня епідемічної небезпеки.

Завантажити протокол