Увага! Важлива інформація!

Дата: 18.11.2021 08:19

Відповідно до протоколу засідання Вінницької обласної комісії з питань ТЕБ та НС № 23 від 16 листопада 2021 та протоколу засідання Могилів-Подільської районної комісії з питань ТЕБ та НС №19 від 17.11.2021 року з 18 листопада 2021 року до закінчення терміну дії обмежень для відповідного рівня епідемічної небезпеки :

1. Управлінням Держпрожспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, які розташовані на території Могилів-Подільського району будуть проводитися перевірки за дотриманням обмежувально - карантинних заходів, які передбачені для «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної небезпеки на об’єктах господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, закладах, що надають послуги з розміщення, навчальних закладів ТГ всіх рівнів та спортивних залах (фітнес-центрах).

2. Могилів-Подільський районний відділ поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області спільно Управліннями Держпрожспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, будуть проводитися перевірки дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування, розважальних закладах ТГ, які передбачені для «ЧЕРВОНОГО» рівня епідемічної небезпеки.

Заборони, які діють у червоній зоні!

У червоній зоні епідемічної небезпеки зберігаються всі попередні обмеження (зелена, жовта, помаранчева зони), а також запроваджуються нові.

Зокрема, забороняється:

- робота кафе, ресторанів, інших закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос, а також закладів громадського харчування в аеропортах;

- робота ТРЦ, закладів у сфері торговельного і побутового обслуговування (за винятком продажу низки товарів);

- робота розважальних закладів;

- робота закладів культури, кінотеатрів, театрів тощо (крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, а також проведення кіно- та відеозйомки за умови обмеження доступу до майданчика);

- робота непродовольчих ринків і магазинів;

- робота спортзалів, басейнів і фітнес-центрів (дозволено тільки для спортсменів національних збірних);

- проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів;

- робота готелів, хостелів та інших закладів, що надають послуги з розміщення;

- робота закладів освіти (окрім тих, де 100% працівників мають зелений COVID-сертифікат);

- проведення планової госпіталізації у держлікарнях (крім допомоги під час вагітності та пологів, новонародженим дітям, пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями, надання паліативної допомоги у стаціонарах, надання планової допомоги третинного рівня (високоспеціалізованої); проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації).

Вимога про закриття закладів не застосовуватиметься, якщо 100% відвідувачів (або учасників), а також працівників (або організаторів у разі масових заходів) мають один із документів:

- зелений COVID-сертифікат чи підтвердження повного курсу вакцинації (дві дози або одна для однодозових вакцин);

- негативний ПЦР-тест (діє 72 години);

- свідоцтво про одужання від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного застосунка Дія (діє 180 днів) — однак згідно з нещодавніми роз’ясненнями МОЗ, ця опція в Дії ще на стадії тестування, тому використовувати її неможливо.