ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ І ЕТАПУ КОНКУРСУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ»

Дата: 24.11.2021 12:44
Кількість переглядів: 2083

щодо проведення І етапу Конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні ГРОМАДИ»

23.11.2021 року відбулося засідання відбіркової комісії з організації та проведення I етапу конкурсу Вінницької обласної Ради "Комфортні громади".

До І етапу Конкурсу було подано два проєкти:

1. «Облаштування модульної збірно-розбірної роздягальні для забезпечення належних побутових умов для спортсменів-господарів та гостей Яришівської ТГ» на суму – 450 тис. грн.,  поданий від ГО «Фізкультурно-спортивне товариство «ТИТАН», керівник проєкту – Катриченко Віктор Анатолійович. Завантажити проєкт.

2. «Створення арт-простору «MY-ART» HUB шляхом реконструкції шкільної веранди», на суму – 350 тис. грн., поданий ГО «Патріот 0952», керівник проєкту Григоришина Віта Григорівна. Завантажити проєкт.

З метою виконання умов конкурсу та відповідно до Протоколу засідання відбіркової комісії №2 від 23.11.2021 року запрошуємо жителів Яришівської територіальної громади долучитися до онлайн-голосування за підтримку даних проєктів.

Форма для голосування знаходиться за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDOSDmJsNHb5dkb6Keo_AjSw5UUWlBv7mXzXBn2ixhilqOVg/alreadyresponded   та буде доступна з 25.11.2021р. до 05.12.2021 р. включно.