Презентація проєкту Яришівської ТГ на конкурсі Вінницької обласної Ради "Комфортні громади"

Дата: 28.01.2022 08:46

? Громади Могилів-Подільського району презентували проєкти, що пройшли на наступний етап конкурсу обласної ради «Комфортні громади».

Під час першого етапу конкурсу жителі семи громад району шляхом голосування відібрали 13 проєктів. Тепер їх презентують експертам, а на фінальному етапі Експертна Рада визначатиме переможців. Проєкти-переможці й будуть реалізовані за співфінансування з обласного бюджету.

???? 25.01.2022 року представники громад району у Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" презентували наступні проєкти:

????Бабчинецька сільська рада:

?? Створення ситуаційного центру - Безпека та добробут жителів Бабчинецької територіальної громади

????Вендичанська селищна рада:

?? Капітальний ремонт приміщення харчоблоку Вендичанського закладу дошкільної освіти

?? Новий освітній простір - вимога сучасності

????Могилів-Подільська міська рада:

?? Освітлені вулиці – сучасна громада

?? Якісне поле для майбутніх перемог

????Мурованокуриловецька селищна рада:

?? Покриття адміністративної території оптичними мережами – технічна основа е-демократії та системи безпеки у Мурованокуриловецькій територіальній громаді

?? Добротний тротуар – реальна інклюзія – дбайлива громада

????Чернівецька селищна рада:

?? Здоров'я жителів громади - понад усе

?? За здоров'ям - на спортивний майданчик!

????Ямпільська міська рада:

?? Комфортна громада для дітей та молоді

?? Здорова нація - запорука могутності держави

?? Вшановуючи минуле, будуємо майбутнє

????Яришівська сільська рада:

?? Облаштування модульної збірно-розбірної роздягальні для забезпечення належних побутових умов для спортсменів-господарів та гостей Яришівської територіальної громади

???? Всього після голосування у громадах на обласний етап перейшов 141 проєкт, 129 з них допущені до презентації.

? Цього року Вінницька обласна рада майже вдвічі збільшила фінансування конкурсу «Комфортні громади».