Міністерство з питань реінтеїрації тимчасово окупованих територій України ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 12.08.2024 14:03

Міністерство з питань реінтеїрації тимчасово окупованих територій України (далі - Мінреінтеїрації) звертається з наступним.
На виконання Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №333, було запроваджено проект «Прихисток».
Згідно з Угодою між Міирєіптеграції та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (далі - УВКБ ООН) фінансування проекту «Прихисток» забезпечується УВКБ ООН.
Звертаємо Вашу увагу на те, що фінансування проекту «Прихисток» з боку УВКБ ООН закінчується 31 серпня 2024 року, тобто останнім звітним місяцем надання відповідної компенсації с серпень 2024 року.
Просимо врахувати вищезазначену інформацію в роботі. Зокрема, для відповідного планування просимо обов'язково довести до територіальних громад відповідну інформацію про закінчення донорського фінансування проекту «Прихисток» 31 серпня 2024 року,