20 Травня, 2021 р., 15:40
Запрошуємо до обговорення проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Яришівської  сільської  територіальної громади»
30 Квітня, 2021 р., 10:18
Відповідно до розпорядження Яришівського сільського голови № 83-ОД від 29.04.2021 року. З 1 травня 2021 року припиняється опалювальний сезон 2020-2021 року в закладах, установах та підприємствах, що належать до комунальної власності Яришівської сільської ради.
29 Квітня, 2021 р., 16:57
Оголошення! Проведення конкурсу на вакантну посаду директора Липчанської середньої загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів с. Липчани  Яришівської сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області,  Яришівської середньої загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів с. Яришів Яришівської сільської ради Могилів-Подільського району Вінницької області.
28 Квітня, 2021 р., 11:11
         З метою врахування інтересів зацікавлених суб’єктів господарювання та жителів Яришівської сільської територіальної громади при  розробці проєкту рішення «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Яришівської сільської територіальної громади», виконавчий комітет Яришівської сільської ради приймає пропозиції:
26 Квітня, 2021 р., 08:40
Подбайте про безпеку під час Великодніх свят!
16 Березня, 2021 р., 16:49
19.03.2021 року о 10.00 год в приміщенні Яришівської сільської ради відбудеться позачергова сьома сесія Яришівської сільської ради VIII скликання. Завантажити розпорядження голови.
02 Березня, 2021 р., 15:28
02.03.2021 року відбулося засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпекита надзвичайних ситуацій Яришівської сільської ради щодо переведення на дистанційну форму навчання 1-4 класів закладів загальної середньої освіти до 12.03.2021 року. Завантажити ПРОТОКОЛ засідання.
26 Лютого, 2021 р., 12:59
З 24 лютого 2021 року Вінницька область віднесена до зони «ПОМАРАНЧЕВОГО» рівня епідемічної небезпеки.  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» та протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій від 18 лютого 2021 року №5, взявши до уваги Протокол № 2 засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Могилів-Подільської районної державної адміністрації від 22.02.2021 року відбулося засідання  Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яришівської сільської ради. За результатами засідання вирішено заклади загальної середньої освіти перевести на дистанційну форму навчання  (крім 1-4 класів). Завантажити ПРОТОКОЛ засідання.
23 Лютого, 2021 р., 08:55
З метою розроблення Стратегічного  плану  розвитку Яришівської  сільської  територіальної громади до 2027 року проводимо онлайн опитування для  жителів громади.
19 Лютого, 2021 р., 12:02
З метою обізнаності платників податків та громадян щодо роботи сервісу Державної податкової служби ІТС "Електронний кабінет", презентує інструкцію, щодо порядку отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених податків та утриманих податків у електронному вигляді засобами ІТС "Електронний кабінет"