29 Липня, 2021 р., 13:03
29.07.2021 року на території села Яришів за участі начальника відділу підтримки сім`ї та координації надання соціальних послуг управління соціального захисту населення Могилів-Подільської РДА Алли Вінніченко, та відділу  у справах дітей, сім`ї та молоді Яришівської сільської ради відбулася інформаційно-просвітницька акція до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначають 30 липня.  Метою акції було роз'яснення можливих ризиків потрапляння в ситуації торгівлі людьми та можливості отримання постраждалими комплексної допомоги.
01 Липня, 2021 р., 11:33
Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА проінспектував дорогу, яку готують  до здачі в експлуатацію - відрізок а/д О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище, км 23+790 – км 35+580
28 Травня, 2021 р., 14:29
26 травня Яришівський сільський голова Олександр КУХАРЧУК взяв участь в урочистому врученні дипломів і угод переможцям конкурсу «Комфортні громади».
07 Травня, 2021 р., 15:37
Вшанування Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
07 Травня, 2021 р., 15:34
07.05.2021 року під головуванням заступника Яришівського сільського голови з питань економічного розвитку та діяльності виконавчих органів влади відбулося засідання Комісії з питань надання матеріальної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах в Яришівській територіальній громаді. Комісією вирішено надати грошову допомогу 12 громадянам на загальну суму - 26 500 грн.
07 Травня, 2021 р., 15:33
06.05.2021 року Яришівський сільський голова Олександр КУХАРЧУК та заступник сільського голови з питань економічного розвитку та діяльності виконавчих органів влади Альона РАКУ передали для КНП «Яришівський центр первинної медико-санітарної допомоги» два бактерицидних рециркулятора повітря ARMED, які отримали в результаті перемоги в конкурсі проєктів «Медикам громади».
22 Квітня, 2021 р., 16:20
22.04.2021 року відбулася восьма сесія  Яришівської  сільської ради VIIІ  скликання, де прийнято рід важливих питань. Зокрема:
19 Квітня, 2021 р., 12:59
На період відсутності можливості подання до органів Пенсійного Фонду України звітності з єдиного соціального внеску та для подальшого прийняття Могилів-Подільським відділенням Фонду соціального страхування України заяв-розрахунків для надання матеріального забезпечення застрахованим особам повідомляємо про тимчасові варіанти подання відповідних документів до Фонду: