16 Квітня, 2021 р., 10:28
13 Квітня, 2021 р., 11:27
ВАЖЛИВО ЗНАТИ І КОНТРОЛЮВАТИ ЗДОРОВІ  ЦИФРИ ЗДОРОВОЇ ЛЮДИНИ!
12 Квітня, 2021 р., 16:13
Відповідно до розпорядження Яришівського сільського голови "Про скликання восьмої сесії Яришівської сільської ради VIII скликання" від 09.04.2021 року № 71-ОД. 22.04.2021 року о 10.00 год в приміщення Яришівської сільської ради відбудеться восьма сесія Яришівської сільської ради. Завантажити порядок денний
12 Квітня, 2021 р., 12:35
12.04.2021 року голова Яришівської сільської ради Олександр Кухарчук та заступник Яришівського сільського голови з питань економічного розвитку та діяльності виконавчих органів влади Яришівської сільської ради Альона Раку передали для Яришівської АЗПСМ, новий електрокардіограф. На базі Яришівської АЗПСМ буде  комунальне некомерційне підприємство «Яришівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Яришівської сільської ради, яке потребує покращення матеріально-технічної бази.
02 Квітня, 2021 р., 13:17
Відповідно до розпорядження Яришівського сільського голови від 26.03.2021 року № 62-ОД  з 01 квітня по 30 квітня 2021 року на території населених пунктів Яришівської сільської ради оголошено місячник із прибирання, благоустрою та поліпшення санітарного стану довкілля, а саме:
02 Квітня, 2021 р., 12:43
01.04.2021 року під головуванням сільського голови Олександра Кухарчука відбулося засідання  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Взявши до уваги статистичні дані та з урахуванням обговорень Комісія вирішила відновити форму навчання закладів дошкільної та шкільної освіти Яришівської територіальної громади. Завантажити ПРОТОКОЛ засідання.
19 Березня, 2021 р., 15:49
Повідомлення за результатами засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Яришівської сільської ради ( ПРОТОКОЛ № 4 від 19.03.2021 року): Обмежено особистий прийом громадян посадовими особами Яришівської сільської ради, продовжено дистанційну форму навчання 1-11 класів закладів загальної середньої освіти до 26.03.2021 року, призупинено роботу закладів дошкільної освіти з 22.03.2021 року до особливого розпорядження.
19 Березня, 2021 р., 15:45
19.03.2021 року відбулася позачергова 7 сесія 8 скликання Яришівської сільської ради, на якій були присутні голова Могилів-Подільської районної ради -  Іван Телеватюк , начальник відділу стратегічного планування та інвестиційної діяльності виконавчого апарату Вінницької обласної ради - Марія Якименко, начальник відділу стратегічного розвитку та економіки Могилів-Подільської райдержадміністрації - Сергій Шибінський, начальник загального відділу Могилів-Подільської районної ради - Юлія Уграк.
09 Березня, 2021 р., 11:25
Про роботу Могилів-Подільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області в 2020 році